| anonim_4396 a întrebat:

Urgent am nevoie de o declaratie de dragoste pentru el originala nu am nevoie de alea de pe net, nu caut sa fie in versuri ci simpla si de efect. Nu de alea siropoase

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca cea mai originala declaratie de dragoste pentru el, este una facuta de tine, nu de noi. Incearca sa pui pe hartie sentimentele tale si va aprecia, iar tu te vei simti mai bine.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Scrie cea ce simti

| Blondutzu_Geo_1995 a răspuns:

Originala nu poate fi daca ti-o compunem noi sau o iei dupa google. Trebuie sa scrii ce simti, ce sentimente impartasesti happy cum a zis si OoBunnyoO.tongue