| Deniix260 a întrebat:

Hello! Am o intrebare.Cine a dat testul initial la engleza [ clasa a IX a]? Imi puteti spune va rog in ce a constat sau ce ati primit asa in mare? sau daca ati gasit pe internet vreun model de test initial pentru clasa a9a?! multumesc FUNDA happy

1 răspuns:
| Nadytza a răspuns:

Pai poate subiectele sunt diferite deoarece sunt facute de profi. eu am primit propoziti incomplete si trebuia sa pun de la mine cuvinte ca sa aiba inteles, dupa am primit compunere si nu mai stiulaughing dar compunere sigur iti datongue