| Edy234 a întrebat:

Buna, urmeaza cat de curând examenul pentru a 8a si eu inca nu stiu licee la care vreau sa dau, care sunt liceele care su filologie engleza in Suceava? Sau chiar din zona Sucevei (Iasi, Fălticeni, Marginea, etc) si sa aibă media de admitere 8.20-8.60

Răspuns Câştigător
| marrryya a răspuns:

Ai site-ul admitere liceu (parca asa era) si o sa primesti si o brosura educationala (va fi pentru judetul tau). Mediile sunt orientative, ele pot fi radical diferite de la un an la altul. De asemenea, hotaraste-te asupra unei zone (nu Suceava sau Iasi. Una din ele) si vezi liceele de acolo. Pe lista vei putea pune doar licee din acelasi judet, nu vei putea pune si din Iasi si din Suceava de exemplu

| Edy234 explică (pentru marrryya):

Mersi de răspuns.

1 răspuns: