| sweetgirl pink a întrebat:

fundita: Hey! eu am clasica gaura in ureche dar as vrea sa mai imi fac inca doua gauri in urechea dreapta voi cei care aveti doare? imi puteti da niste linkuri cu gen de cercei care i pot pune(2 gauri imi fac sh as vrea doi cercei diferiti)thx:* as vrea sa stiu unde sa imi fac gaurile? adiq vreau sa imi fac 2 si nu as vrea una langa alta...as vrea una langa clasica gaura sh una mai sus.imi puteti da niste linkuri?(sper ca ati inteles c am zis) aaa sh as vrea sa va intrebare sa imi fac eu gaura? sau sa pun pe >cineva?cu ce sa fac gaura? cu cercelu? sau.(scuze ca v-am intrebare asa mult dar nu stiu si nu as vrea sa fac greseli)thx:8

1 răspuns:
| Buttercup30 a răspuns:

Eu zic ca mai bine te ducila un salon profesionist!
e mai sigur, dar daca nu poti(de bani, sau nu primeste fara parinti) iti poti da tu sau alta persoana cu cercelu.
eu am tot asa:gaura clasica, una langa si cealalta sus, in cartilaj si am pe cel de jos steluta, iar cel de sus fluturas. te poti duce tu prin magazine, si sa te uiti(e mai bine), si cerceii sa fie cat mai mici(chiar daca ti separ mici, in ureche se vad altfel)
Si cu durerealaughing depinde de organism.Eu le am de 5 luni si inca ma mai dor putin.
aa, si cercelul cu care iti dai gaura sa fie medicinal(din titan) sidupaia la o saptamana-doua poti sa il schimbi.de preferat cand nu te mai doare.

sper ca te-am ajutat big grin fundita?:*