| Larisaaaaa a întrebat:

. Buna! Uzitit am si eu un telefon samsung corby si vreau sa pun pozele de pe el pe pc... Mi-am cumparat si cablu de date si card de memorie. Dar vad ca nu merge sa pun pozele pe pc.Niste sfaturi.Sau spuneti voi cum pot pune pozele de pe tel pe pc.Mersi anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| Dya_2147 a răspuns:

Mergi in meniu/setari/setari telefon/conexiuni PC si selecteaza PC studio Samsung.
daca nici asa nu merge asigura`te ca ai instalat programul "new PC studio" (fara el nu poti sa descarci nimic de pe telefon pe pc sau invers)
sper ca te-am ajutat happy
funda? big grin

1 răspuns:
| DramaQueen163 a răspuns:

Iti trebuie un cd cu programul de descarcat pozele "Samsung PC Studio"
good luck big grin