| alexandra61 a întrebat:

v-as ruga, mult mult muult de tot puppy dog eyes sa ma ajutati. Imi place de un baiat dar nu stiu daca lui ii place de mine insa nu stiu prea bine daca ii mai place sau nu de o prietena de-a mea. Noi doi ne intelegem bine insa cateodata vorbeste urat despre mine...straight face Cateodata cand stau seara afara si e si el se comporta dragut cu mine.Nustiu ce sa cred. Ma puteti ajuta? puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Vanne a răspuns:

Chestia e ca daca vorbeste urat despre tine in prezenta prietenilor lui si cand esti singura cu el se poarta frumor inseamna ca te place, dar vrea sa nu mai afle nimeni despre asta.

2 răspunsuri:
| Georgel_8123 a răspuns:

Cu siguranta ar vrea sa joace la doua capete dar lui iy mplc de tine. Oricum tipul e cam golan! asa ca MAI BAGAL SI U IN SEAMA NU DOAR EL SA VB CU TN!

| alexandra61 explică:

Mersi Vanne asta era rasp. pe care il voiam. Mai am ceva tot pentru. tine daca poti sa imi raspunzi. Tot seara cand stau si eu afara tongue si asa cum ai zis tu cand spune cateodata ceva se uita la mine si ma uit si eu la el si cateodata ne uitam unul la altul intens. Asta ce inseamna?hee hee