| fetita97 a întrebat:

Buna va fi sanatos in fiecare zi timp de vreo 2 luni sa mananc salata cu rosii, castraveti, varza...si cu putin sport, vreau sa slabesc vreo 15-20 (maximum) in 3 luni... vreau sa slabesc sanatos! daca aveti ceva ideei sa imi spuneti, vreau sa slabesc 6 kg pe luna.

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Am incercat eu, dar muream de foame. Pur si simplu, am mancat 2 zile numai rosii, castraveti, morcovi, legume proaspete, in general si multa salata... Si dupa 2 zile eram lesinata de foame, ma durea capul, nu aveam energie deloc.
Mai bine mananci mai ca lumea si faci mai mult sport. Nu rezisti doar cu legume. Iar 6 kg/luna este prea mult, in cazul in care n-ai 100 kg. SI daca ai 100 kg, du-te la nutritionist si iti da el o dieta care te va ajuta pe tine si astfel vei slabi si nu ti se va face rau.
Ai grija de tine. Si nu uita tongueoti sa mananci din toate dar cate putin :*