| Cupcakee a întrebat:

va fi ziua mea si nu stiu cati prieteni sa invit? Fuundaa

Răspuns Câştigător
| Michie a răspuns:

Buna.
Ciudata intrebare:*
Mai intai trebuie sa vezi cati bani ai pentru a face meniurile. De exemplu ai pentru 5 meniuri complete 5 prieteni. Sau daca vrei ceva mult mai simplu. Senvisuri, Floricele, Prajituri la Un bol de floricele ar veni cate 2-3 happy depinde Deci la 5 boluri 15 sau 10 prieteni.
Sper ca ti-am fost de foloswinking

6 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Doar prietenii adevarati...invita 8sau 10 prieteni daca ti petrecerea acasa ca sa nu fie aglomeratie. Funda?

| shtephie a răspuns:

Invita prieteni in functie de buget si de locul in casawinking

| Airplane a răspuns:

Invitai pe cei dragi la care ţi... :X
Eu asa as face happy

| myruna26 a răspuns:

Invitai pe cei mai buni prieteni ai tai, pe cei care esti sigura ca vor veni... cel mai bine ar fi sa inviti atatia prieteni cati ani implinesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati incap laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai multi cu atat mai bine.big grin