| AlinaHoran a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgent. Am stricat ceva la pc. Deci am instalat un program de editat muzica si apoi l-am dezinstalat. Apoi mi s-a blocat pc-ul si am dat restart dupa care imi zicea " hardware nou detectat ". l-am instalat, am facut ce imi zicea calculatorul iar acum nu mai am sonor la calculator. Nu se mai aude nimic desi imi arata volum la maximcrying. Ce trebuie sa fac? dau funda

heeelp

5 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa restezi windowosuhappy

| pufoletedebomboana a răspuns:

Asta inseamna ca trebuie sa iti instalezi winsoul din nou si sa iti instalezi un program de muzica si placa de sunet.

| piktor a răspuns:

Si mai exact ce zicea calculatorul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa bagi niste boxe big grin

| RyderZot a răspuns:

Salut,
Trebuie sa bagi iar windosul... Si sa instalezi iar placa de sunet... Si eu am avut aceasta problema.