| AlinaHoran a întrebat:

heeelp, dau funda
Buna din nou. Deci... Am instalat un program de mixat muzica iar eu cand am vrut sa il dezinstalez am dezinstalat alt program audiocrying. Acum nu imi mai merge sonorul la pc desi imi arata volum maxim. Iar atunci cand deschid calculatorul imi apare ceva de genul : hardware nou detectat, "multimedia audio controller " si " fisierul "A3d. dll din creativeinstaller din CD-ROM ". Ce pot face sa revina totul la normal. Aaaa, tatalui meu nu i-am spus si nici nu vreau sa ii spun. crying Oricum va afla si el maine daca deschide pc-ul. anyway vreau ajutorul vostru. Help crying... Ofer funda si multumesc anticipat.

1 răspuns:
| danyboy93 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi din nou placa audio folosind cd-ul de la placa de baza. Sper sa fie asta rezolvarea.