| Rossie a întrebat:

VA rog ajutati-ma urgent.Eram pe facebook si dintr-o data mi-a aparut ca temporar contul meu este blocat pentru ca cineva a incercat sa intre si ei l-ai blocat pentru siguranta.Cat dureaza aceasta chestie? sau ce se poate intampla? ..Am vorbit cu o prietena si a zis ca daca imi cauta numele la search si da pe facebookul meu nu merge.Ce pot face? SAu ce se va intampla.Va rog sa ma ajutati. funda

Răspuns Câştigător
| BmwYO a răspuns:

Acest lucru mi s`a intamplat si mie, pai dai acolo undeva trebuie sa scrie Login, dai acolo si iti va arata niste poze ale prietenilor tai in care sunt etichetati, te va pune sa bifezi persoanele care sunt in acea poza, si daca le faci corect vei putea intra din nou pe facebook-ul tau, la mine asa a fost... Sper ca te-am ajutat.