| Stefania a întrebat:

Deci la hi5 nu intele ceva. MI-am facut mai multe albume si la una singura am "Numa te mirikiss" in fine.Deci eu vreau sa imi schimb numele la acest album fara sa sterg pozelesad. Cum sa schimb numele acestuiabatting eyelashes? Si cum pot muta o poza dintr-un album in altul? Fara sa-l sterg :d? Intructii! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alyna_8280 a răspuns:

Dai pe albumul respectiv, si langa pozele de la album in partea dreapta ai mai multe cresti, si u dai pe gestionare fotografii, si unde iti apare coperta albumului dai la editare album, si iti apare acolowinking... sper ca ai inteles ceva

1 răspuns:
| snepy a răspuns:

Sindromul hi5...