| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy Stie cineva cum pot muta pe Facebook pozele dintr`un album in altul? vreau sa imi las doar un album si nu as vrea sa sterg pozele din celelalte albume, doar sa le mut! Funda!:*

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Deci,la poza respeciva, te uiti in stanga ca sunt mai multe optiuni din care alegi " adauga ca fotografie de profil" [ prin optiunea aceasta poti ajunge la cea dorita happy ]. Dupa in dreapta pozei, ai aceleasi optiuni numai ca apare si " modifica fotografia " si dai click pe modifica.Iti va aparea poza mica mai in dreapta, si imediat sub poza scrie " muta la " si muti in ce album doresti happy. Asta e tot :*

1 răspuns:
| SuperChocoCherry a răspuns:

Multumesc mult!>; dd