| Aleeeeeeee a întrebat:

Hey guys happy Cum sa imi inving timiditatea? De fiecare data cand sunt in preajma baietilor, zambesc tot timpul, sau ma inrosesc. Nu stiu ce sa fac, vreau sa scap de timiditate. Cateva sfaturi, va rog happy

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Bună! Aceeași problemă o am şi eu, dar am început să mă obişnuiesc şi am observat că băieţilor le place. blushing
Păi am să încerc să-ţi dau câteva sfaturi, ai mai multă încredere în tine, fii stăpână pe situaţie, nu se va putea întâmpla nimic rău, fii optimistă şi nu în ultimul rând, fii tu însuţi. Un băiat care te place cu adevărat, te va accepta aşa cum eşti.winking
Multă bafta! kiss

2 răspunsuri:
| nuamnuvreau a răspuns:

Hei, faptul ca rosesti nu e ceva rau.De obicei tipilor li se pare draguta o roseala in obrajihappyDespre timiditate nu pot decat sa iti zic ca o sa iti treaca in momentul in care o sa vezi pe cineva de care sa iti placa si o sa trebuiasca sa intri cumva in vorba cu el.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fi cat mai naturala, sa nu te gandesti ca ar trebui sa faci ceva anume ca sa nu mai pari timida, sa razi la glumele celorlalti, sa nu fi respingatoare, fi cat mai amabila si dulce si cand intra cineva in vb cu tine zambeste-i putin si pune-i si u cateva intrebari, nu sa te intrebe ceva sa-i raspunzi scurt si gata...winking :*