| KubetiiOO a întrebat:

Va rog frumos nu faceti misto de mine! Imi puteti spune ca sa stiu cand incepe scoala anul asta? Intru in a 8-a. Este diferita data fata de celalalte clase.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Th3Li0N a răspuns:

SAlut felicitari peste un an jumatte vei fi boboc scoala incepe pe 10 septembrie succes la invatat Salut funda?

| KubetiiOO explică (pentru Th3Li0N):

Mersi mult! Apreciez incurajarile tale:*! La fel si tie si voua tuturor celor care m-ati ajutat la aceasta intrebare va doresc succes!:*

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Nu avem de ce sa facem misto de tine.Referitor la intrebarea ta scoala incepe pe 10 septembrie.E cam devreme stiu dar asta e.Numai bine Pa-pa

| xButterflyxX a răspuns:

Pe 10 septembrie.

| ere a răspuns:

Pe 10 septembrie!