| Pisic1998 a întrebat:

Va rog ma ajutati sa imi recuperez contul panciu_alexia inapoi? crying va rog ca mi l-a furat o fata DarCadou adica eu i-am dat parola ca a spus ca sta doar 5 minute pe contul meu iar a doua zi;(( cand am vrut s aintru pe cont nu mai mergea! crying si nu pot da la,, Mi-am Uitat Parola?" Pentru ca mi s-a dezactivat e-mailul va rog ajutati-ma dati-mi orice site!

1 răspuns:
| xlovekiss a răspuns:

Pai trebuie sa dai pe forgot password si de acolo vezi tu... Nu e greuhappy