| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa recuperez un cont de pe acest site daca nu mai stiu parola si nici nu mai pot intra pe mailul pe care a fost înregistrat contul?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Solicită ajutor la adminii siteului.
https://www.tpu.ro/contact
Problema e alta, cum dovedești că contul ți-a aparținut? Dacă peste un timp, vine o altă persoană și spune același lucru? Trimite la contact, linkul vechiului cont, adresa de email cu care obișnuiai să te loghezi și tot ce crezi că e în favoarea ta. Pentru a putea dovedi... Încearcă și așa. :)

3 răspunsuri:
| CristinaMatei97 a răspuns:

Încearcă sa recuperezi mailul cu ajutorul numărului de telefon, contul de aici nu-l poți recupera altfel

| anonim_4396 explică (pentru CristinaMatei97):

Am incercat sa recuperez mailul dar nu pot, ma pune sa raspund la niste intrebari pe care le am pus cand l am facut, si nu le mai stiu sad

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai ip static ei pot vedea asta sau ip dinamic se poate vedea adresa de MAC a placi de retea, se poate dovedi ca tu esti acel utilizator, greu dar se poate