| PopescuSimona a întrebat:

Buna, va rog mult ajutati-ma cu un tratament, pastile ceva pentru cresterea parului...m-am tuns recent si mi-a luat foarte mult din par, arat oribil cu parul scurt

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, ca pastile poți lua aspasia.
Uite şi câteva tratamente, stiute şi încercate:
Ulei de ricin- vitamina a= regenerare
Ulei de cocos, ulei de argam, ulei de masline extravirgin, ulei de argan, unt de shea = poți combina oricare dintre ele, pentru hidratarea în profunzime a părului. Fă măștile astea cât de des poți, lasăle să actioneze minim 2 ore inainte de spălare, evită placa şi ai răbdare happy