| ReignForest a întrebat:

Anul trecut pe 26 februarie m-am tuns în formă de V(în față în scări). Ieri m-am tuns eu, am lăsat părul în jos, l-am prins și tuns(bine la spate nu a ieșit drept), iar în față unde era în scări acum părul e mai scurt(nu prea crește), știti un tratament pentru creșterea părului și pentru cădere?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Impotriva chelirii nu prea sunt leacuri, doar promisiuni publicitare.
Daca-ti lasi parul mai lung, atunci poti acoperi chelia.
Daca te tunzi scurt, atunci chelia "se pierde", nu prea se mai observa. Acesta este solutia mai buna pentru anotimpul cald.

| johnnny123 a răspuns:

Nu puteai sa intrebi doar "știti un tratament pentru creșterea părului și pentru cădere?"

De ce era nevoie si de povestea frezei tale din ultimele 15 luni?

| ff4ff5 a răspuns (pentru johnnny123):

Câtă răutate, doamne. De ce ai mai raspuns daca oricum nu ajuți?

| johnnny123 a răspuns (pentru ff4ff5):

L-am ajutat. L-am invatat valorea conciziei intr-o lume in care oamenii isi pierd foarte repede interesul. O sa-i foloseasca mult mai mult in viata decat produsele miraculoase de crestere a parului (care nu exista).