| anonim_4396 a întrebat:

va rog mult ati putea s imi spuneti s mie ca fel de caou s ii iau iubitului meu? pentru ca s apropie ziua lui s nu am nici o idee:Xva rog mult ajutati.ma:Xplzz:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde si de buget.Ai putea sa-i iei un parfumel frumos(asta i-a luat o prietena de-a mea iubitului) sau o bratara(de exemplu eu am facut cadou o bratara facuta de mine din ata), un colier cu semnificatie, un tricou...etc.(Sper ca ti-am fost de ajutorhappy )

1 răspuns:
| Anqutsa a răspuns:

O rama de poza cu voi2, un album de poze normall cu voi 2, un ursulet,scrie-i chiar tu ceva.Ii poti creea ceva foarte usor: cum ar fi sa ii scrii un,, jurnal" unde sa ii spui tot ce simti, daca ii place ceva anume ii poti lua acel cevalaughing: