| anonima_6607 a întrebat:

as avea si eu o intrebare...se apropie ziua de nastere a iubitului meu... ce i-as putea darui? mersi mult.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O carte pe care si-o doreste foarte mult. E un cadou care nu da gres.

| asko a răspuns:

Bluza, tricou, parfum, bijuterie nu foarte scumpa, sau ceea ce si-ar lua el dar nu are timp, bani, etc

| Viuvi a răspuns:

Mi imi plac lucrurile personalizate!
De exemplu poti sa-l intrebi ce poza ii place cel mai mult cu voi 2 si sa o inramezi, sau...sa faci un puzzle... un ursulet daca e mai romantic!
Depinde de firea lui, daca nu crezi ca l-ar impresiona astfel de lucruri las-o balta tongue!

| iuliana21 a răspuns:

Depinde draga mea de cat timp sunteti imp...eu la iubitul meu i-am daruit un ceas care il poarta mereu... i-a placut f mult si a zis ca de fiecare data cand se uita cat e ora isi aminteste de mine...romantic nu?
tongue

| just4fun_8801 a răspuns:

Ceva care sa-i placa happy

| Luiza_4305 a răspuns:

Tu esti singura in masura sa stii ce-i place lui; vezi care sunt hobby-urile lui, culorile preferate etc.
La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce gusturi are sau poti sai daruiesti alceva in pas intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce gusturi are sau poti sai daruiesti alceva in pas intelegi