| Anonim1234567899999 a întrebat:

Va rog mult, daca stiti sa-mi raspundeti...ce licee din Bucuresti au si profil de mate-info intensiv engleza? Si este chiar asa de greu pe cat se spune la acest profil(sau bilingv)? Cam cate ore se fac pe saptamana? Ma scuzati pentru "buluceala" de intrebari dar chiar as vrea sa stiu, avand in vedere ca nu am gasit informatii multumitoare in alta parte..Multumesc mult! Dau funda daca vreti! big grin

1 răspuns:
| chitaramea a răspuns:

Licee cu intemsiv info : AL.I.Cuza, Iulia Hasdeu si iti mai zic cateva daca vrei dar acum chiar nu gasesc lista daca vrei zilele urmatoare... lasa.mi un mesaj ca sa nu uit