| Ana8567 a întrebat:

Va rog mult spuneti'mi si mie cu ce anuma sa m'a dau sau cum sa fac sa'mi creaca parul mai repede? M'am tuns scurt si nu prea imi place si acum nu stiu ce sa fac sa-, i creasca parul mai repedecrying Dau fundita happy

2 răspunsuri:
| Skumpkatine a răspuns:

O sa iti creasca repede crede-ma si eu l-am avut scurt si mi-a crescut in vreo 3-4 saptamana! Daca nu rezisti ai putea sa iti intinzi parul cu placa (asa o sa para mai lung)Dar daca nu vrei cu placa ai putea sa iti pui mese de par (le gasesti la coafor)Daca nu intra aici
http://femina.rol.ro/......arului.htm

| Popescu_1799 a răspuns:

Poti sa iti faci tratament cu ulei de ricin