| As08 a întrebat:

Va rog puteti careva sa-mi recomandati ceva mai bun pentru ten acneic, in special pentru puncte negre si semnele lasate de cosuri? Va rog dati-mi cateva sfaturi daca stiti.

Răspuns Câştigător
| lVlad a răspuns:

Alexandra...ea se referea cum sa scape de cosuri si puncte negre...nu "cum sa le Acopere" apropo.eu iti recomand skinoren

1 răspuns:
| AlescandraM a răspuns:

Buna, daca vrei un fond de ten cu acoperire mare iti recomand Mac fix fluid. are cea mai mare acoperire. Sau Revlon color stay, daca doresti mai ieftin. Sau daca vrei un fond de ten mai usor, si sa nu incarce foarte mult tenul iti recomand unu spuma.