| cosmin123bos a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi cum sa fac bani pe net sau niste siteuri ceva? mersi mult. funda:X

3 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Mai intai iti trebuie un blog... dupa care iti faci un cont ADNESE.iar cand ai vizitatori pe blog ...castigi bani frumosi.
Daca te-ar interesa iti fac eu un blog(contra cost 1 sau 3 euro pe Orange) cu chat si multe altele.La inceput pare greu dar dupa un timp vei fi multumit si cu bani in buzunar. id meu este : spider_dany_2010 Te astept! iar daca vrei niste exemple de bloguri... uite aceste sunt create de mine.
www.radio-fantoma.blogspot.com
www.tehnologialumii.blogspot.com

| eDDy a răspuns:

Hmm, bani pe net, frumos. Am incercat si eu. La inceput ca sa faci bani pe net trebuie sa pui tu multi bani, sa faci o investitie mare, apoi poate faci si bani.
Exemple:
-Hostezi un svr de CS (faci bani de pe admine)
-Joci www.triburile.ro si daca esti pe locu unu cativa ani primesti o gramada de bani. ( trebuie sa ai experienta mare)
-Joci www.maffia.ro si trebuie sa fii in primi 15 sau 20 si intri in alta etapa si cine castiiga primeste destui banuti.
Eu iti urez bafta!
Sfat: Daca nu ai bani nu se merita, la inceput trebuie sa ai multi bani, apucate cu un prieten si hostati svr de CS si faceti jumi juma admine. Se va popula dupa primele 2 luni.

| RocKerTaMikkkaOoO a răspuns:

Pai daca vr bani adevarati atunci poti intra p paymebucks.ingo sau easyhits4U.com