| roberthaaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati: cum se numesc coditele acelea, impletite cred ca sunt, cu material sau ata, si au efectul de a face parul mai lung? Nu hairwraps, sunt mai des intalnite la fetele de etnie rroma, dau fundita :D Ca sa va faceti o idee, pun un link de la o poza, exact ca astea ma intereseaza, asa subtiri:
https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| georgiana1316 a răspuns:

Se numesc hairwraps, serios si eu imi fac.

| roberthaaa explică (pentru georgiana1316):

Pai si cum se fac exact sa iasa ca alea? stii vreun tutorial pe youtube sau ceva de genul? ca nu pot sa inteleg cum se fac, par impletite asa big grin