| xVouge a întrebat:

Buna!

Va rog sa-mi dati niste idei.
Am o de facut un eseu la romana cu tema " Cum va fi lumea peste 1000 de ani"
As dori sa-mi spune-ti ideile voastre, ceea ce credeti voi ca se va intampla peste 1000 de ani, ce schimbari vor fi.
Nu neaparat lucruri adevarate. vreau mai mult lucruri inventate de voi.

Fiti amabili si ajutati-ma cu idei :puppy dog eyes
Nu vreau sa-mi faceti tema. vreau doar cateva idei puppy dog eyes.

Multumesc!

9 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Daca se refera la rasa umana, atunci nu va mai fi. Daca se refera la planeta, atunci o s-o duca bine.

| CristiSeeker a răspuns:

N-ai deloc imaginatie? Pune-ti mintea la contributie... oricum tema este absurda, deci poti scrie si ca va veni Isus brat la brat cu Mos Craciun.
A, mai era ceva. Pe TPU nu rezolvam temewinking.

| xVouge explică (pentru CristiSeeker):

Tu nu ai inteles. Daca imi dati cateva idei nu inseamna ca-mi rezolvati si tema.
Ideile, Cristi..trebguiesc dezvoltate, puse cap in cap.
Intelegi diferenta?

A, mai era ceva. Nu te-am obligat sa-mi raspuziwinking.

| CristiSeeker a răspuns (pentru xVouge):

Ziceam si eu...primiti temele astea cu un scop (cred... sper). N-am vrut sa te simti ofensata.

| xVouge explică (pentru CristiSeeker):

Nu-i nimic.
Nu prea am imaginatie..de aceea am apelat la ajutorul vostru big grin

| LorenaAnca a răspuns:

Poate ca toate vor fi computerizate.

| Erika3001 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Poti sa spui ca sa fie mai interesant ca vor veni extraterestrii si ne vor controlalaughing si ca vom ajunge sa ne ascundem prin paduri ca in planeta maimutelortongue ceva..nave spatial, invizibilitate... sau poate vom ajunge sa nu mai avem nevoie de corpuri de exemplu. Sa existam doar pe plan astral. poti scrie orice nebunie iti trece prin cap!

| xVouge explică (pentru Erika3001):

Buna idee..multumesc :*

| Erika3001 a răspuns (pentru xVouge):

Cu placerehappy ma bucur ca ti-am fost de ajutor.