| KubetiiOO a întrebat:

Va rog sa raspunda doar cei care au sau au avut aparat dentar fix.La primul control dupa ce v-au pus aparatul dentar,ce v-a facut? V-a schibat arcul,elasticele? Daca nu,dupa cat timp se schimba arcul? Mie nu mi-a spus dna doctor despre schimbarea arcurilor, asa ca v-am rugat pe voi.Fara mistouri happy. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Depinde cand mergi la control. O data pe luna sau pe 2 lunio sa iti schimbe arcurile si poate ca la un momendat o sa iti puna arcuri mai puternice. Eu merg o data pe luna si asa se intampla.