| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie unde sa imi fac tatuaj...pe sold, pe fund sau pe spate? Vreau sa fie ceva care sa nu se vada, adica maia scuns si mai micut, daca ati putea sa-mi dati niste pose ar fi si mai bine:*MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| tatuajebrasov a răspuns:

Buna, parerea mea ar fi sa ti faci la sold exact deaupra la bikinei, sau daca l vrei mai ascuns mai jos, cat despre modele sunt multe, un fluturas, o floricica, o fundita... iar un pret ar fi 50 de lei la mine sau in jur de 100 la un salon

1 răspuns:
| N3poata a răspuns:

Si cam cat ar costa un tatuaj cam de 5 cm?