| anika33 a întrebat:

Dati-mi o idee unde as putea sa-mi fac si eu un tatuaj micut... undeva unde sa nu vada parintii...raspunsul cel mai bun primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| DeXxa a răspuns:

Daca ai parul lung ai putea sa-l faci la gat in spate sau pe omoplat, pe spate, ori sa iti faci unde vrei, te duci acasa si le arati parintilor, nu au ce sa-ti mai faca, decat sa te certe...

Succes! big grin

3 răspunsuri:
| username_8290 a răspuns:

Dupa ureche

pe deget pe partea in care se ating unele de altele ( vezi rihanna )

pe spate deasupra fundului...

| Bubu a răspuns:

Si eu vreau sa-mi fac.tot asa unul discret; x daca vrei poti sa ti. l faci in talpa da nu e chiar frumos acolo.eu vreau sa mi-l fac ori p gat(niste stelute), ori pe spate jos. sau intr. o parte o burta

| summerlove_4222 a răspuns:

Si eu pe 8 iulie mi-am facut un tatuaj, mai jos de buric, in partea stanga. Nu se vede deloc happy. daca vrei mai multe detalii, anunta-ma.