| keepcalmcris a întrebat:

Va rog vreau cat mai multe statusurii despre dragoste / gelozie / uitare / incredere etc... nu vreau link-uri sa fie cat mai frumoase si cat mai multe de exemplu ca si ( Tu imi faci viata mai usoara / Te iubesc pentru ca ma faci atat de fericita / Nu pot sa te uit si nici nu vreau ) Dau FUNDA la cele mai multe, cat mai repede va rogggg puppy dog eyes!

1 răspuns:
| ConnieMeowღ a răspuns:

Ei bine, o sa-ti enumar cateva.

Silence is a girls loudest cry.
Dragostea e ca o clepsodra. Cand ti se umple inima ti se goleste creierul.
Mereu te voi prinde atunci cand vei cadea. Cu mult drag, podeaua.
Dragostea este ca vopseaua unei masini. Se obtine treptata, din mai multe straturi iar supa ce este aplicat lacul se gaseste mereu cineva care s-o zgarie.
Oamenii spun: Urmeaza-ti inima! Dar unde sa ma duc daca inima mea este franta?
Intr-o buna zi am sa-ti lipsesc! PROMIT!
Fetele stiu sa afiseze un zambet fals. Baietii stiu insa cum sa iubeasca fals.
Ti-am daruit o inima, mi-ai inapoiat un ciob.
Tot ce vad e fum...Ard vise... Amintiri, sperante. Cred ca un adio e cel mai bun.
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste.
I am the architect of my own destruction.
Every human has his own ideas of what beauty is.
We were born to die and created to create. I am here to love.

Sper ca ti-am fost de ajutor!