| Pitix a întrebat:

Buna :** Va roog frumos sa sa imi dai si mie subiecte si titluri pentru povesti mai adolescentine vreau de ceva timp sa ma apuc de scris povesti dar nu imi vine creativitatea si de aceea am nevoie de ajutorul vostru va roog frumos puppy dog eyes.Multumesc mult de tot

Răspuns Câştigător
| AlessandraCoco a răspuns:

Buna. Poti sa scrii in cartea ta despre o fata de 15 ani foarte populara in liceul ei de fite si bogata si despre o alta fata din acelasi liceu, dar nepopulara Sper sa iti vina imaginatia! bye

3 răspunsuri:
| LเttlєNєкo a răspuns:

Intra pe Wattpad! Gasesti multe povesti si poti sa te inspiri. Nu stiu ce sa iti spun, nu prea le am cu scrisul dar acolo gasesti tot ce vrei;)
http://www.wattpad.com/home

| AlessandraCoco a răspuns:

Merci de funda! happy

| betty678 a răspuns:

Subiecte? Tot ce iti place. Eu scriu de cateva luni bune si imi place la nebunie.