| laura_8847 a întrebat:

va uitati la serialul Nini (de pe Disney Channel)? Spuneti-m cum se numeste in realitate Celina si cine este copilul ei de 7 ani din serial?

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

In realitate se numete Paula Morales si in film copilul pe care ea l-a abandonat este Sicilia-Sisi(Iara Munoz), ea o sa afle asta uitandu-se la niste poze dupa care in va spune si lui Sisi si ambasadorului.
Celina ar vrea sa plece cu Sisi de la ambasada dar Sisi nu vrea asa ca o va lasa cu ambasadorul si Celina va pleca
o sa vezi pe parcursul filmului dar doar pe la sfarsit Celina vrea sa o duca de la ambasada
sper ca te-am ajutat

28 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate numele Celinei este Paula Morales iar in film copilul pe care la adoptat este Sisi -Iara Munoz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul de 7 ani se numeste Sesilia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul de 7 ani este sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cici este copilul ei in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e englezoaica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate pe celina o cheama paula morales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina se numeste in realitate Paula Morles si acel copil e al ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate es se numeste paula Morales iar copilul pe care la abandonat este sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele Celinei in realitate este Paula Morales, iar copilul ei este Sicilia(Sici)-Iara Munoz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce ora incepe nini pe 3 ianuarie 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina se numeste paula morales si copilul ei de 7 ani este sisilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele celinei este paula morales si fetita ambandonata este sisi (iar munoz).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenele de la disney cu nini sunt grozave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paula morales, sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina se cheama Paula Morales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate celina se numeste Paula Morales si copilul ei adoptiv este Sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paula morales copilul sau din serial este sicilia(iar munoz)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul ei de 7 ani in serial este sesilia a si in realitate stiu ca o cheama serafina gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc oana si pe ea o cheama de fapt in realitate Paula munoz si sisilia-sisi este fica starcului si ea afla de l o asistent se uita la poze i zici lui sisi si apoi ambasadorului sisi se loveste la cot mama ei o ajuta i pune bandaj si sisi se face bine urbeaza sa vedem diseara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate se numeste Paula Morales fica ei e sisilia care este adoptata de Thomas (ambasadorul) ma numesc ROXANA si sunt din TG-MURES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sisi este fatita lui selina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paula Morale-Celina si copilul ei este Cicilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul selinei e sesilia.pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina se numeste Paula Morales si copilul ei din serial este Cecilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe celina o cheama Paula Morales si copilul abandonat este sisi(Iara Munoz