| WangLouis a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti dati afara de la URGENTE, din motiv ca sunteti copii si nu exista medici pediatri, cu toate ca problema pe care o aveati nu necesita consultul unui pediatru?

Ieri de exemplu, am vazut cum de pe aragaz aluneca tigaia cu ulei incins, si din reflex am dat s-o prind...siii ghiciti ce!? Mi-am "prajit" tot antebratul drept.

Vreu sa subliniez faptul ca nu cred ca problema mea necesita neaparat prezenta unui pediatru. Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai fost singur? Nu mama, nu tata? Trebuia sa le faca cineva scandal. Reclamatie la directorul spitalului. Sau filmai si puneai pe Facebook.

| WangLouis explică (pentru darrio2007):

Eram cu verisoara mea mai mare si s-a luat putin de ei, eu ii tot rugam si cu lacrimi dar am cedat pentru ca nu mai suportam durerea si am decis pe moment ca nu are rost. Daca eram cu parintii nu cred ca scapau asa usor. Mai erau multi oameni acolo chiar si batrani care au vazut si ei cum sta treaba si m-au lasat in fata...iar cand au vazut ce a avut loc acolo au ramas cu gurile cascate.
Asta e, acum ma bucur ca sunt bine.

| darrio2007 a răspuns (pentru WangLouis):

E bine ca esti bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si,daca un batran pateste aceeasi chestie, aluia ce-i mai spun?
Niste mizerii de oameni.
Ai dat peste niste medici de toata jena.
Sunt frustrati ca sunt salariile mici, inteleg, dar nici chiar asa.

Răspuns utilizator avertizat