| CristianCristian322 a întrebat:

Salutare Tpu..am caine de mai mult de 2 luni,astazi a gasit pe aragaz tigaia cu ulei cu care a prajit fratele meu snitele, si a dat cu limba de 2 ori in ea,pateste ceva? eu i-am dat sa bea apa, se simte ok.dar vreau sa fiu sigur ca nu pateste ceva

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Nu pateste absolut nimic. E ca si cum ar manca ceva foarte gras. Nici tu daca mananci ulei nu patesti nimic exact ca si el

7 răspunsuri:
| edytzu4 a răspuns:

Acum poti praji cartofi pe el laughing

| MalinaH a răspuns:

O sa ii creasca un castravete pe limba

| OvisOvidiu a răspuns:

Stai linistita nu are ce sa pateasca..acum depinde daca a fost uleiul incins s-ar putea sa ii afecteze unele organe cum ar fi ficatul sau stomacul dar nu foarte grav.

| ByaBella a răspuns:

Daca nu era ulei incins nu cred ca poate pati ceva. Daca ti se pare ceva dubios poti sa-l duci la un veterinar.

| CristianCristian322 explică (pentru ByaBella):

Nu era incins deloc, trecuse mai mult de 1 ora de cand a facut acele snitele