| kikirikikikiki a întrebat:

Bună. Vi s-a întâmplat vreodată să prindeti o persoană că vb pe la spatele tău chiar in momentul in care te aflai in preajma lui iar el să tremure când a observat că te-ai intors spre el și să se oprească brusc din vorbit? Cum ați reacționat? Halal caracter de om. Bârfe pe la spate

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce a vorbit pe la spate. De ce susții că o acțiune caracterizează un om?

| kikirikikikiki explică (pentru sadrian46):

Este deranjant

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru kikirikikikiki):

Nu este deranjant pentru toată lumea. Dacă te deranjează pe tine, deranjul tău nu îl caracterizează pe el, ci pe tine.

| 1997onur a răspuns:

De multe ori și am râs de fiecare data ca nu puteam sama abțin când vedeam cât sunt judecată degeaba și nu pot reacționa sau spune ceva rad direct și din momentul ăla omul ăla nu exista pentru mine.