| AlekHaf a întrebat:

Vi se pare normal ca o persoana cu care vorbeai aproape zilnic si cu care te înțelegeai super..sa te blocheze pe toate siteurile se socializare fără motiv? De ce?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Normal nu... Dar nu ar trebui sa iti bati capul cu asemenea persoane. Toate fazele cu "block" si astea sunt doar niste copilarii. Cine nu reuseste sa vada asta nu merita efortul sa te gandesti la el/ea.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de context. Degeaba nu te-ar bloca. Doar dacă are ceva la mansardă. Sau ai jignit-o cu ceva.

| Andreeush a răspuns:

Nu e normal dar se mai întâmplă.
Și eu am avut o prietenă foarte bună acum vreo 4 ani iar dintr-o dată m-a blocat peste tot fără nici un motiv. Am căutat-o o dată de pe profilul de Facebook al surorii mele și m-a blocat și acolo. Nici în ziua de azi nu am aflat de ce a făcut asta.

| aXy99 a răspuns:

Exista un motiv, dar nu il cunosti tu.

| Donsavas a răspuns:

Pentru ca doar tu crezi ca te intelegeai cu persoană aceea. Ea a considerat că nu esti genul ei de prieten

| siriusblack98 a răspuns:

Asa cum a zis si Donsavas, doar tu ai impresia ca relatia ta de prietenie cu acea persoana era ok.Un motiv a avut doar ca nu l-a discutat si cu tine.Nu iti bate capul cu asa ceva, nu-si are rostul.

| madagolub a răspuns:

Deoarece și-a pierdut interesul.A găsit pe cineva mai bun.