| Vasi402A a întrebat:

Bună, vin și eu cu o întrebare, cum poți sa îți dai seama ca o fata începe sa se apropie de tine/sa te placă?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă incă nu te-a făcut să simți asta (apropierea) atunci in mod clar, nu s-a intâmplat

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Caută mereu atenția ta, îți scrie sau reacționează cu adore la pozele tale. big grin În plus de asta se va vedea după ochi, ei exprimă cel mai bine sufletul și starea din interior, o "exteriorizează", să zic așa, deci "din privire", apoi după acești pași inițiali, e esențial să îți mărturisească sau să vrea să fiți prieteni cât mai apropiați. Funda? big grin