| VitaminaColorata a întrebat:

Vineri am dat test la Romana si nu prea m-am descurcat A fost test surpriza:d Eu mai am un 6 la Romana. Si i-am spus mamei a nu am stiut si s-a cam suparat. Si nu stiu cum sa ii spun Luni cand o sa vina testul in asa fel incat sa nu se supere foarte rau!

1 răspuns:
| justme97 a răspuns:

Incerca sa vezi daca etse bine dispusa
trage aer adanc in piept
ia o cu doamne ajuta inainte
si spune i"a venit rezultaul testului si am luat..."(cat ai luat)
asta e acum ce o sa ti faca o sa te omoare o sa se supere pe moment si apoi o sa i treaca sunt sigura
succes si take carehappy