| Loreen777 a întrebat:

Buna!
Visez de vreo 2 nopti la rand ca am iubit,in realitate nu am.
In fiecare vis apare alta persoana, in primul vis a aparut un necunoscut iar in al doilea un coleg de la scoala.Ce pot sa insemne visele mele? Multumesc de raspuns.

8 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Iti sugerez cartea http://www.edituratrei.ro/......ală/2197/ Este ieftina si foarte utila. Visele ne ajuta sa intelegem si sa depasim problemele, lucrand cu subconstientul nostru. Cand mesajul unui vis se repeta, inseamna ca nu l-ai inteles cum trebuie. Din cate imi spui, cred ca simti nevoia de a fi iubita si apreciata de un baiat, poate. Insa numai noi insine putem da "un verdict corect" viselor noastre. Data viitoare, scrie-ti visul pe o foaie si incearca sa iti amintesti cat poti de mult din el: obiecte, culori, cifre, anotimpuri, personaje, alimente, locuri etc. Nu-i nimic daca ti se pare ca unele lucruri sunt "inventate", ele tot din subconstientul nostru se trag. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca iti doresti sa ai o relatie, iar subconstientul tau "lucreaza" sub forma viselor. In general, visele deslusesc cele mai ascunse dorinte.happy

| Zoey112 a răspuns:

Ori esti indragostita de un necunoscut, ori iti place putin de acel coleg de clasa happy
sau poate ca nu inseammna nimic pentru ca e doar un vis happy

| xBianca333x a răspuns:

Pai....nu te ingrijora, visele in general nu sunt adevarate! laughing Probabil esti indragostita, sau iti doresti o relatie! thinking

| simanapeace a răspuns:

Nu cred ca inseamna nimic.Si eu mai visam intr-un timp asa.

| Loreen777 explică:

Multumesc mult de raspunsuri, as da funda, dar nu ma pot hotărî cui pentru ca toate raspunsurile sunt folositoare! Multumeeeeeesc :*

| Corleonee a răspuns:

Un vis nu trebuie neaparat sa semnifice ceva