| JohnSeed a întrebat:

De destul de multe nopti la rand (cred ca deja sunt 4-5?) visez despre aceeasi persoana. Ce ar putea sa insemne asta? Mi se pare foarte ciudat, pentru ca nu mi s-a mai intamplat vreodata sa visez despre cineva mai multe nopti la rand.

1 răspuns:
| AleAlexa321 a răspuns:

Inseamna ca acea persoana este destul de importanta in mintea ta sau o vezi cel mai des si face parte din viata ta foarte mult.Fie ceva legat de acea persoana te-a marcat. Dar se spune asa: Daca visezi timp de mai multe nopti la rand ( vreo 3) acelasi vis in tocmai, acesta se va adeveri. Daca e real sau nu, nu sunt sigura.De multe ori visam ceea ce percepem noi in realitate.