| anonim_4396 a întrebat:

buna!happy voi cand mergeti la o petrecere dansati numai pe genul de muzica pe care-l ascultati saudansati pe toate genurile pe care se pun? daca se pun manele dansati si pe acestea?

4 răspunsuri:
| PisicaRoz a răspuns:

Pe orice gen de muzica:p chiar daca nu ma dau in vant dupa manele la o petrecere fac o exceptie si dansezsmugla petreceri trebuie sa ne distram nu conteaza genul de muzica conteaza sa ne 'simtem'laughing noi bine love struck

| Amaya a răspuns:

De obicei, nu dansez pe manele sau pe muzica populara, dar daca este o atmosfera super si toti cei cu care sunt la respectiva petrecere danseaza, nu voi sta deoparte. La petreceri important este sa te distrezi cu prietenii tai si sa dansezi pana cand nu iti mai simti picioarele. happy

| micutsa19 a răspuns:

Cand mergi la o petrecere mergi sa te simti bine, daca uh crezi ca te distrezi si te simti bine dansand pe orice fel de muzica atunci dai play ce mai conteaza genul?

| russyy a răspuns:

Pe fiecare gen de muzicaa.manele,rock,hip hap, metrixrolling on the floor
orice eu dansezlaughing pentru ca d astea sunt petrekerile sa te distrezi ma maxiimm