| Aηηy a întrebat:

buna.happy
voi cat ati lipsit cel mai mult de la scoala si din ce motiv?
cand ati revenit profii au sarit pe voi cu ascultari si teste din prima?

eu am lipsit o luna si mai trebuie sa stau saptamana asta acasa si mi-e cam frica de scoala. Am doar o nota semestrul asta, pe cand altii au 8-10 note. :-ss
sfaturi de incurajare.

Răspuns Câştigător
| BadBoyCristy a răspuns:

Eu am lipsit 2 saptamani, iar profii de la mine de la scoala sunt cam cu scaun la cap, si nu mau ascultat intr-o saptamana de cand am revenit de la scoala. Daca profii tai sunt cam sariti de pe fix, du-te la cancelarie si scuza-te ca n-ai invatat, si ca n-ai lectiile.

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Bineinteles ca o sa sara, pentru ca tie iti trebuie note, altfel nu iti pot incheia situatia scolara.