| levi_9805 a întrebat:

BUNA... Voi ce ati face daca parintii vostrii ar fi plecati pana la ora 10-11 pm. dari-mi idei pls... parinti fiind plecati de la 7 dim

FUNDA+VOT=CEL MAI ARGUMENTAT RASPUNS

Răspuns Câştigător
| ch0c0latemix a răspuns:

Ce ai chef:X

2 răspunsuri:
| BlackRose08 a răspuns:

Pai la mine cam asa e. numai ca nu in toate zilele sunt plecatzi asa de mult. Pai eu dimineata mergeam la scoala (acum ca e vacanta nu mai merg:X) apoi veneam acasa, mai dormeam, mai ieseam afara, vedeam un film. imi place mai mult singura acasa happy.

| Ionut6999 a răspuns:

Cand parintii sunt plecati iti sugerez sa dai o petrecere, insa una controlata, de ce? daca parintii se intorc mai repede sai ascunzi pe invitati si sai strecori afara. In primul rand la petrecere, sa tii usa incuiata, in al doilea rand dupa ce ai baut suc, sal duci direct la container, ca sa nusi dea seama ca ati baut suc, la calculator, sa il inchizi cu o ora inainte sa vina ei pentru ca daca stai prea mult se incalzeste, sau cat sunt plecati poti incuia apartamentul si mergi si te distrezi in oras.