| XatomisX a întrebat:

Ce suma de bani considerati ca este normal ca parintii vostrii sa va dea cand plecati in oras? intrebare pentru adolescenti

9 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

De obicei evit să le cer bani când ies. Prefer să fac eu ceva să strâng şi apelez la rezervele mele.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Depinde... daca ma duc cu prietenii sa vad un meci imi ajung 5 lei daca am pofta de bere, dar de obicei cam 15-20
in schimb daca ies cu prietena de la 40 in sus, asta e...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

10 lei suficient pentru o prajitura si un suc, consumatia trebuie fiecare sa si-o plateasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Depinde pentru ce ma duc. Daca vreau sa ma duc doar sa ma plimb ii cer 30 de lei, plus ca am si eu ceva bani in geanta. Daca ma duc sa imi cumpar haine, ii cer in jur de 100 lei.Depinde si de unde vreau sa cumpar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde ma duc. Daca ma duc prin parc, le cer vreo 20-30 lei (poate ma duc sa-mi iau vreo inghetata sau vreun suc).
Daca ies cu prietenii, le cer vreo 50-60 lei.
Bineinteles, mai am si eu economiile mele la care apelez uneori big grin.

| Nutzuh a răspuns:

Cam 50 lei e de ajuns tongue

De obicei parintii cand ies din oras 1000-2000 de grame de cocaina pe care o vand.

| AndyTudor a răspuns:

20 lei

| Fosy a răspuns:

Ar fi bine cat mai mult.dar in Romania ne rezumam la cat este! Rock man!