| Scemooo a întrebat:

voi ce facultate ati alege? turism, drept, politie? sunt nehotarat pe tema astabig grin

Răspuns Câştigător
| iulia_8849 a răspuns:

Drept daca iti petreci majoritatea timpului citind si invatand, turism e frumos o sa calatoresti mai multe politie nu-ti recomand :X fundabig grin

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pentru ce vreau eu să devin, mă orientez spre Facultatea de Drept. Acum depinde şi de preferinţele tale şi de meseria spre care vrei să te îndrepţi în viaţă.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy toate sunt de viitor, dar sa nu uitam ca politia si dreptul fac legea in tara asta, deci ai doua variante, iar daca le faci pe ambele e si mai super, se leaga amandouahappysmug mult succes!

| TitiDrLove a răspuns:

Turism smug

| MMihai a răspuns:

Voi ce facultate ati alege? turism, drept, politie? sunt nehotarat pe tema asta
Dar la o meserie normală nu te poți gândii: inginer, medic, economist, etc. numai la idioțenii îți umblă mintea?