| anonim_4396 a întrebat:

voi ce parere aveti despre saptamana " SCOALA ALTFEL"?. vreau pareri pro si contrabig grin.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Pai. mi se pare destul de interesanta..in aceasta saptamana putem sa mergem sa ne cultivam la muzee, la teatru, putem merge in parc sa simtim aerul curat, putem sa mergem la o pizza sau la un film sa ne distram...Decat sa stau in banca sa ma asculte prefer sa ma plimb pe-afara happy
Deci sunt total Pro big grin
Tu de ce parere esti?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| 女明DongRi a răspuns:

Pai pareri pro: E distractiv ca inainte de vacanta de Paste putem sa ne ocupam cu ceva mai creativ timpul, participand la diferite activitati.
Iar in aceasta saptamana poti organiza cu clasa mici excursii, unde te poti distra foarte bine.
Pareri contra: Activitatile la care trebuie sa partici se vor tine tot in scoala si dupa parerea mea ar fi mai indicat ca macar cateva activitati sa se desfasoare in aer liber.
In rest, cui nu-i convine sa faca o pauza de o saptamana inainte de vacanta la scoala?
Tu ce parere ai?

| Alyra a răspuns:

Bună!
Eu, una...cred că e o mare prostie.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Imi pare bine deoarece dirigu' ne-a zis ca vom merge in fiecare zi pe deal si imi pare rau ca se vor pune absente la rubrica purtare.

| AlessiaRebecca a răspuns:

Atat timp cat nu se fac orele calumea, imi placelaughing!

| JustForFewSeconds a răspuns:

Buna! Parearea mea e si pro si contra. Pro deoarece petrecem mai mult timp in aer liber practicand diferite activitati amuzante dar si educative in acelasi timp.
Contra deoarece aceste activitati le facem cu profesorii, iar unii poate nu ne plac (am cativa) iar de aceea nu prea sunt de acord... daca ne alegeam noi profesorii...era superbig grin

| SmiiileXoXo a răspuns:

Aiiaiiiaii imi placee, nu m-am dat pe tocilarii acum laughing Decii e o recreere de o saptamana. Mi se pare interesant, acum putem sa zicem si noi elevi ca facem parte din U. E :p

| missoriginal a răspuns:

Pai 80% mi se pare ok dar in ultima zi adica vineri noi facem o prostie de bal,, Carnavalul povestilor'' si trebuie' sa ne costumam in personaje

| Emilia23 a răspuns:

Buna happy.
Eu cred ca este o idee foarte buna happy imi place

| MrsDraguttza a răspuns:

Sunt pro in toatlitate
Mai ales ca noi mergem la deal, la rau, in excursie, la circ, si facem o gramada de activitati misto
Saritul in saci, alergatul cu oul, concurs cultura generala...

| AAlinaaa a răspuns:

E misto

| emmyxd a răspuns:

Si noi facem. saptamana viitoare :-x va fi minunat noi avem ceva cu cercetasi si mai multe :-x eu sunt PRO! Funda?batting eyelashes eu nu am nici una!crying

| Chrystopher_Julyan_1998 a răspuns:

Mie mi se pare un ****. straight face Mai bine stai in casa izolat, uitandu-te la animeuri si jucandu-te jocuri smug

| Doli30 a răspuns:

Saptamana altfel ...pai in saptamana aceea este o saptamana in care se fac excursi, jocuri...eu cred ca o sa fie frumos pentru toate scolile bafta. pls fundita