| (¯`·._) Íñ†rèbârï grèšï†è (¯`·._) a întrebat:

Ce parere aveti despre 'cei emo'? pareri pro si contrabig grin

Răspuns Câştigător
| 4LeafCloves a răspuns:

Nu stiu, mie imi place cum se imbraca, chiar daca eu nu adopt stilul, doar ca nu imi place sa vad un emo care sa isi taie venele. Sunt sigura ca multora le place doar vestimentatia, nu si modul de a se comporta.

5 răspunsuri:
| Artemiss a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui.Eu una nu as vrea sa fiu emo.Multi aleg aceasta "moda" pentru simplul fapt ca sunt tristi.Tristi suntem toti uneori, toti avem momente mai grele, dar ce s-ar intampla daca ar fi o lume de emo?
Oricum, revin, nu sunt nici pro nici contra.Fiecare alege ce sa faca cu viata lui.

| MihAelA_1847 a răspuns:

Pai nu sunt nici pro, nici contra.Fiecare are dreptul sa se comporte cum doreste.Atata timp cat nu deranjeaza lumea, nu am nimic cu ei.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Eu nu sunt nici pro nici contra atata timp cat nu ma deranjeazalaughingSigur mie nu imi plac baietii cu parul lung dohh dar ce conteaza ce imi place mie atata timp cat ei sunt multumiti de ei tongueO sa treaca si asta la un moment dattongue

| @@ a răspuns:

In fiecare dintre noi se afla un mic emolaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista doua generatii de emo: cei care doar sunt in trend si altii care chiar sunt. De primi, nu trebuie sa imi dau cu parerea(degustator ce fac!). Pe ceilalti, ii respect. Sunt si ei oameni doar ca au o problema in a se acomda cu ceilalti.nu prea se pot integra si fiind mai sensibili, sufera mult.