| ღAζεxaღ a întrebat:

Voi chiar credeti in apocalipsa?big grin

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Nici vecina`mea florica de pe strada noua nu crede laughing
Hai...lasand gluma de o parte, eu zic : tot ce e posibil.D-zeu a facut, el poate si anula

3 răspunsuri:
| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Nu trebuia sa fie azi dimineata la ora 4. .dar

| xXxGratixXx a răspuns:

Eu astept "apocalipsa" de 5 ani de zile sa vina odata, la noi nici apocalipsa nu este punctuala! si da cred in ea si abia astept sa vina. bafta

| PiSy_3614 a răspuns:

Da cred in apocalipsa cand Dumnezeu va cobora pe pamant si va face judecata de apoi insa nimeni nu stie cand se va intampla acesc lucru.Nici ingerii si nici fiul nu stiu asa ca sa fim realisti si sa nu credem ce spune Mass Media ca sa isi faca publicitate.Pa pa