| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare putin mai rusinoasa... fetelor, voi cum va epilati la fund? Si cu ce ( crema, epilator, ceara )?

Răspuns Câştigător
| ggghhghgh a răspuns:

Nu sunt fatahappydar da fetele se epileaza la fundulet adica am colege care se duc la salon pentru treba asta si le epileaza cu ceara.Costa mai mult daca vrei sa te epilezi si pe picioare, inghinal! Eu iti recomand sa merge la salon pentru ca nu este nici o rusine toata lumea face asta.

2 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Se numeste zona inghinala domnisoara.

| claudiab31 a răspuns:

Daca mergi la salon de cosmetica te face cu ceara, acasa ti-as recomanda o crema depilatoare.